Validačný expert pre dokumentáciu a validáciu/Validation expert

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Trenčianska Turná
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1350 EUR
    fixná zložka od 1350 €/mesiac, v závislosti od odborných schopností a pracovných skúseností + letná a zimná odmena v závislosti od plnenia osobných a firemných cieľov
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Vytváranie technickej a výkresovej dokumentácie
- Vytváranie testovacej dokumentácie
- Testovanie strojov pre farmaceutickú výrobu a výrobu zdravotníckych pomôcok
- Aktívna komunikácia a podpora zákazníkov v anglickom (alebo v nemeckom) jazyku
- Účasť na zákazníckych workshopoch (riziková analýza, dizajn, kvalifikácia)
- Prevažne krátkodobé služobné cesty do zahraničia k zákazníkom (predovšetkým Nemecko, Dánsko)

Benefity a ďalšie výhody:

Práca pre stabilnú, modernú nevýrobnú slovenskú firmu so silnými väzbami na materský koncern Syntegon, ktorý je jedným z lídrov v oblasti "packaging and processing in the life science industry"
- Spolupráca s najväčšími farmaceutickými a biotechnologickými firmami na svete
- Flexibilný pracovný čas a možná čiastočná práca z domu
- Cestovný čas na služobné cesty považovaný za pracovný čas
- Jazykové kurzy nemčiny a angličtiny (i online)
- Denné využívanie anglického jazyka ( resp. nemeckého jazyka)
- odmeňujeme výnimočné výkony, prispievame na šport, wellnes i kultúru
- Dodatočné voľno nad rámec štandartnej dovolenky poskytovanej v zmysle Zákonníka práce
- Atraktívne pracovisko, moderné pracovné prostriedky a inovatívne postupy
- Firemné "eventy"
-Možnosť individuálneho kariérneho rastu, osobnostný a expertný rozvoj
- Viac o nás pozri na LinkedIn: https://www.linkedin.com/job/cap/overview/index/2667957774?trk=cap_mng_jobs&src=
-kontaktuj nás: email

Informácie pre uchádzača:

Na osobný pohovor budú pozvaní len spoločnosťou vybraní kandidáti.

Zároveň s CV zašlite vyplnené nasledovné tlačivo:

Získavanie súhlasu od záujemcov o zamestnanie

Valicare s.r.o., Trenčianska Turná 2811, 913 21 Trenčianská Turná , IČO: 36 352 292 ako prevádzkovateľ v zmysle nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len „Nariadenie GDPR“) bude na základe vami zaslaných informácií spracúvať vaše osobné údaje. Pre takéto spracúvanie je však potrebný váš súhlas so spracúvaním. Preto vás žiadame o zaslanie podpísaného dokumentu s nasledovným textom, prípadne jeho vložením do životopisu a jeho opätovné zaslanie:
Udeľujem súhlas Valicare s.r.o., so spracúvaním osobných údajov pre evidenciu uchádzačoch o zamestnanie z dôvodu budúcich výberových konaní. Môj súhlas je dobrovoľný, je daný na obdobie 2 rokov, môžem ho však kedykoľvek odvolať zaslaním písomného zrušenia súhlasu na adresu Valicare s.r.o.
Prehlasujem, že som bol informovaný/á, že moje osobné údaje môžu byť spracúvané spoločnosťami poskytujúcimi služby Valicare s.r.o. a že v zmysle nariadenia GDPR mám právo prístupu k osobným údajom, právo na ich opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania, právo namietať proti spracúvaniu ako aj právo na prenosnosť údajov a tiež že mám právo podať sťažnosť Úradu na ochranu osobných údajov.
Kontakt na koordinátora ochrany dát pre našu spoločnosť: email

Všeobecne požadované znalosti:

ukončené vzdelanie v odbore elektronika/strojarina/biomedicína

Ostatné znalosti:
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Visual Basic for Applications (VBA) - Základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Skúsenosti s tvorbou dokumentácie a znalosti VBA (Visual
Precíznosť
Flexibilita, mobilita, proaktivita
Vodičský preukaz skupiny B
Ochota cestovať (cca 20 % pracovného času)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B
  • Vhodné pre občana z Ukrajiny:
    Áno

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word