Hľadá sa Sestra alebo Praktická sestra asistent - stanica sestier - ProCare Bratislava PLK Centrál

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Vašou náplňou práce bude komplexná ošetrovateľská starostlivosť o pacientov zdravotníckeho zariadenia vykonávaná metódou ošetrovateľského procesu a poskytovaná sestrou samostatne; samostatne na základe indikácie lekára a v spolupráci s lekárom.

Ponúkaný plat

1050 - 1200 EUR

Benefity a ďalšie výhody

◦ príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru ◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania ◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme v krátkej dobe kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Bezúhonnosť
- Diskrétnosť, samostatnosť, precíznosť a proaktivita,
- Dôslednosť
- Empatická komunikácia
- Flexibilita
- Zodpovednosť
- Tímovosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno