Ambulantná sestra/Praktická sestra - PZC Slovnaft

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti, * vedenie ošetrovateľskej dokumentácie, * realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácii v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

Ponúkaný plat

1050 - 1350 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti
- pracovná doba 7:00 – 15:30

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška mzdy bude bližšie upresnená na osobnom pohovore v závislosti od profilu kandidáta. Typ a výšku úväzku prispôsobíme Vašim potrebám. Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, prosím zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Pokiaľ preferujete prácu na inom oddelení alebo len potrebujete bližšie informácie o inzerovanej pozícii, neváhajte nám zaslať Váš životopis, budeme Vás kontaktovať a radi zodpovieme na Vaše otázky. Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Bezúhonnosť Dôslednosť Empatická komunikácia Flexibilita Proaktívny prístup k práci Rešpekt

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie