Beauty poradca v Bratislave - OC Eurovea - TPP 20 - 30 h/týž. (ž/m)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Pribinova 8, 811 09
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zbožňujete vôňu drogérie a radi poradíte s výberom produktov dekoratívnej a pleťovej kozmetiky? Baví Vás líčiť nielen seba, ale aj druhých? Tak ste u nás správne.

Medzi Vaše právomoci a zodpovednosť bude patriť:
• poskytujete poradenstvo v oblasti krásy a zákazníckeho programu
• poskytujete službu líčenia
• dokladáte pridelený sortiment a kontrolujete záruky
• dohliadate na správne cenové označenie výrobkov
• kontrolujete stav zásob a robíte priebežnú inventúru
• komunikujete s externými partnermi
• reprezentujete spoločnosť na marketingových aktivitách

Na rôznych vzdelávacích aktivitách Vás naučíme, ako odborne a profesionálne poradiť našim zákazníkom.

Ponúkaný plat

564 - 846 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mesačná mzda od 564 - 846 € pri úväzku 20 - 30 h/týž. (1127 € pri úväzku 40h/týž. ) + provízia z predaja + 13. plat

Benefity a ďalšie výhody

• 13. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti, ako príspevok na letnú dovolenku a vianočné nákupy
• pracovný pomer na dobu neurčitú, lebo istota pracovného miesta je dôležitá
• prepracovaný systém zapracovania, aby sme Vám uľahčili prevzatie úloh na novej pozícii
• širokú ponuku odborného vzdelávania a osobnostného rozvoja
• možnosť rozšíriť si svoje obzory v národných a medzinárodných projektoch
• príležitosť stať sa dobrovoľníkom, lebo nám záleží na našom okolí
• pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť a nadačný fond dm
• sabatikal, ak sa chcete na chvíľu venovať niečomu inému
• mesačný príspevok na DDS vo výške 3% z hrubej mzdy, keďže nám záleží na Vašej budúcnosti
• finančný príspevok pri pracovných jubileách ako aj odchode do dôchodku, pretože si vážime Vašu lojalitu
• MultiSport kartu, pretože v zdravom tele zdravý duch
• firemné akcie a teambuildingy (športové hry, lyžovačka, vianočný večierok,..)
• interné súťaže o zaujímavé ceny a zľavy u obchodných partnerov
• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 130 €
• letný tábor pre deti
• príspevok pre ZŤP v celkovej výške 120 € na rok

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Prosíme, aby na pracovnú ponuku reagovali len tí uchádzači, ktorí majú prax s líčením.

Spravujte si všetky svoje žiadosti z jedného miesta. Vytvorte si konto na www.dm-jobs.com/sk.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

• ukončené stredoškolské vzdelanie v odbore kozmetika a vizáž / vizážistický kurz
• pro-zákaznícke správanie, príjemné a ústretové vystupovanie
• estetické cítenie
• chuť učiť sa a byť otvorený inováciám a zmenám
• časovú flexibilitu: viete sa prispôsobiť potrebám predajne
• základnú znalosť práce s PC

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno