Zoraďovač lisov / Nastavovač

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    900 EUR
    V prípade kariérneho postupu - prestup do vyššieho levelu zoraďovača s väčšími zodpovednosťami ponúkame vyšší plat.
    Variabil 200 €
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- obsluha postupových lisov, odoberanie kusov z lisu
- nastavovanie lisov
- zoraďovanie lisovacích nástrojov podľa pracovných inštrukcií
- manipulácia s lisovacími nástrojmi pomocou žeriavu alebo VZV (školenie vieme zabezpečiť)
- práca na 3 zmeny

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity
- finančný príspevok alebo DOXX karta na stravovanie
- príspevok na DDS 2%
- príspevky ročné do 600 € (letný & zimný príspevok)
- bonus za odporučenie známeho 300€ (po odpracovaní 3 mesiacov)
- práca na trvalý pracovný pomer
- všetky ochranné pracovné prostriedky v réžii zamestnávateľa + jeho pranie
- práca v rodinnej firme so stabilným zázemím
- rozpracovaný adaptačný program pre novonastúpených kolegov
- možnosť kariérneho rastu na zoraďovača s väčšími kompetenciami a lepším finančným ohodnotením
- odmeňovanie zamestnanca mesiaca
- vitamínový & vianočný balíček

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou