Pridaj sa k stabilnému
zamestnávateľovi

Platená stáž Lidl Insiders - Úsek nákupu

LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na centrále

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Pozícia / odvetvie

Administratívny pracovník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Postaráš sa o správne roztriedenie, zaradenie a založenie dokumentov.
• Budeš mať na starosti archiváciu, kontrolu a spracovanie zmlúv a iných podkladov.
• Porovnáš dokumenty v interných systémoch a zapíšeš do nich kmeňové dáta.
• Pomôžeš pri príprave podkladov pre oddelenie nákupu.
• Zabezpečíš rôzne administratívne činnosti a splnenie zadaní podľa pokynov nadriadeného.

Ponúkaný plat

6 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

Nástupná hodinová mzda pri úväzku 20 hod./týž.: 6,00 €/hod.

Benefity a ďalšie výhody

• Dlhodobú prácu až do ukončenia 2. stupňa vysokoškolského štúdia, pri ktorej si dobre zarobíš,
pracovný čas, ktorý si vieš zladiť so svojím rozvrhom,
• bezplatné jazykové vzdelávanie v nemeckom alebo v anglickom jazyku.
• Psychologickú, právnu či finančnú pomoc ti poskytne náš bezplatný asistenčný portál.
• Ak si navzájom sadneme, máš možnosť zamestnať sa v Lidl po skončení štúdia na plný úväzok.

V prípade otázok zavolaj na našu kandidátsku linku 02/58279505, ktorá je pre teba k dispozícii od pondelka do piatka v čase od 8:00 – 17:00.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

24.5.2023

Druh pracovného pomeru

internship, stáž, skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

študent – vysoká škola

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)

Všeobecne požadované znalosti

• Si študent 2. – 4. ročníka dennej formy štúdia na vysokej škole a máš menej ako 26 rokov.
• Ovládaš nemecký jazyk minimálne na úrovni B1.
• Ovládaš Excel na používateľskej úrovni.
• Dokážeš odpracovať 20 hodín týždenne.
• Chceš pracovať v dynamickom prostredí.
• Máš chuť učiť sa nové veci a spraviť si v Lidli kariéru.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie

Viac o kariérnych možnostiach v našej spoločnosti nájdeš na

kariera.lidl.sk