Pridaj sa k stabilnému
zamestnávateľovi

Otvor s nami novú predajňu: Predavač - pokladník (m/ž), Šenkvická cesta, Pezinok

LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na predajniach

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Pezinok

Pozícia / odvetvie

Pokladník, Predavač

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Na tejto pozícii si udržíš ideálny balans – časť dňa stráviš za pokladnicou, tú druhú zas „na nohách“ v predajni.
• Pre našich zákazníkov budeš stelesňovať Lidl a mať vplyv na ich celkovú spokojnosť.
• Preto sa budeš snažiť, aby bola naša predajňa krásna a čistá, aby sa zákazníci cítili počas nákupu čo najpríjemnejšie.
• Zabezpečíš, že nájdu v predajni vždy čerstvé produkty v dostatočnom množstve.
• Svojmu tímu pomôžeš všade, kde ťa budú potrebovať – v predajni aj v sklade danej predajne.
• Budeš mať na starosti personálnu prácu pri dlhodobom zapracovaní zamestnancov z iných Lidl krajín.
• Budeš zapracovávať študentov v rámci programu duálneho vzdelávania.

Ponúkaný plat

1250 EUR

Upresnenie platových podmienok

Nástupná mesačná mzda pri úväzku 38,75 hod./týž.: 1.250 €
Nástupná mesačná mzda pri úväzku 35 hod./týž.: 1.129 €
Nástupná mesačná mzda pri úväzku 30 hod./týž.: 968 €
Nástupná mesačná mzda pri úväzku 25 hod./týž.: 806 €
Nástupná mesačná mzda pri úväzku 20 hod./týž.: 645 €
Samozrejmosťou ku mzde sú všetky zákonné príplatky.

Garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve prvé tri roky.

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca, v ktorej hneď dostaneš pracovný pomer na dobu neurčitú,
• zaujímavá mzda, pri ktorej medzi mužmi a ženami nerobíme rozdiely,
• garancia, že prvé tri roky ťa čaká zvyšovanie platu,
• flexibilita po dohode s tvojím nadriadeným, aby sa práca čo najviac prispôsobila tvojmu životu,
• zaškolenie krok po kroku, čím sa však tvoje vzdelávanie nekončí – rozvoju a kariérnemu rastu zdar,
• okrem mzdy očakávaj aj príspevok na stravné,
• u nás získaš benefity v hodnote až 370 eur ročne. Je na tebe, či sa rozhodneš podporiť svoje zdravie napr. formou Multisport karty, dostaneš balíček pre deti, získaš lístky do kina alebo poukážky na výhodný nákup do kníhkupectva či lekárne,
• poskytneme ti penzijné pripoistenie po 1 odpracovanom roku vo výške 200€/rok,
• pri pracovnom výročí sa môžeš tešiť na finančný príspevok ako odmenu za dlhoročnú prácu,
• máš vo svojom okolí niekoho, komu by si prácu v Lidli odporučil? Výborne, čaká ťa za to odmena až do výšky 600€,
• nevieš si rady pri psychologických, právnych či finančných problémoch? Využiť môžeš bezplatný asistenčný portál.

V prípade otázok zavolaj na našu kandidátsku linku 02/58279505, ktorá je pre teba k dispozícii od pondelka do piatka v čase od 8:00 – 17:00.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

21.4.2023

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

• Ak máš skúsenosti z práce v obchode je to super, no nie je to podmienkou.
• Máš výučný list alebo stredoškolské vzdelanie.
• Budeš pracovať s ľuďmi a pre ľudí. Nemal by ti preto chýbať tímový duch, priateľskosť a spoľahlivosť.
• Si flexibilný a nebojíš sa na sebe pracovať.
• Nebojíš sa fyzickej práce a práce cez víkendy.

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno

Viac o kariérnych možnostiach v našej spoločnosti nájdeš na

kariera.lidl.sk