Pridaj sa k stabilnému
zamestnávateľovi

Práca pre študentov v predajniach (m/ž), Dolný Kubín

LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na predajniach

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Dolný Kubín

Pozícia / odvetvie

Pokladník, Predavač

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Na tejto pozícii si udržíš ideálny balans – časť dňa stráviš za pokladnicou, tu druhú zas „na nohách“ v predajni.
• Pre našich zákazníkov budeš stelesňovať Lidl a mať vplyv na ich celkovú spokojnosť.
• Preto sa budeš snažiť, aby bola naša predajňa krásna a čistá, aby sa zákazníci cítili počas nákupu čo najpríjemnejšie.
• Zabezpečíš, že nájdu v predajni vždy čerstvé produkty v dostatočnom množstve.
• Svojmu tímu pomôžeš všade, kde ťa budú potrebovať – v predajni aj v sklade danej predajne.
• Samozrejmosťou je, že radi pomôžu aj oni tebe a pomôžu ti sa rozvíjať.
• Pracovný čas zladíme s tvojím rozvrhom.

Ponúkaný plat

5 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

Nástupná hodinová mzda pri úväzku 20 hod./týž.: 5 €
Samozrejmosťou ku mzde sú všetky zákonné príplatky.

Benefity a ďalšie výhody

• Dlhodobú prácu až do ukončenia tvojho štúdia, pri ktorej si dobre zarobíš,
• pracovný čas, ktorý si vieš zladiť so svojím rozvrhom,
• postupné zaškolenie, aby si svoju prácu zvládol na jednotku,
• psychologickú, právnu či finančnú pomoc ti poskytne náš bezplatný asistenčný portál,
• ak si navzájom sadneme, máš možnosť zamestnať sa v Lidl po skončení štúdia na plný úväzok.

V prípade otázok zavolaj na našu kandidátsku linku 02/58279505, ktorá je pre teba k dispozícii od pondelka do piatka v čase od 8:00 – 17:00.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

20.5.2023

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

študent – vysoká škola

Všeobecne požadované znalosti

• Si študent dennej formy štúdia na strednej či vysokej škole.
• Máš viac ako 18 rokov.
• Dokážeš odpracovať 20 hodín za týždeň.
• Nechýba ti pozitívny vzťah k obchodu a chuť pracovať v dynamickom prostredí.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie

Viac o kariérnych možnostiach v našej spoločnosti nájdeš na

kariera.lidl.sk