Agent call centra - polikliniky ProCare Bratislava

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Telefonický operátor

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Staňte sa prvým kontaktom pre našich klientov. Budujte s nami značku, ktorá prispieva k pozitívnemu vnímaniu zdravotnej starostlivosti. Čo Vás na tejto pozícii čaká? * starostlivosť o existujúcich klientov telefonicky alebo emailom * rezervujete termíny vyšetrení do diárov lekárov v našich poliklinikách  * budujete a rozvíjate dobré vzťahy s klientmi * spolupracujete s kolegami na poliklinikách a centrále * predávate programy Osobnej starostlivosti výhradne existujúcim klientom, ktorí naše služby poznajú * zisťujete spokojnosť klientov s poskytnutými službami   Čo od Vás očakávame: * organizačné schopnosti a schopnosti plánovať * empatickú komunikáciu a trpezlivosť * schopnosť pochopiť a promptne riešiť požiadavky klienta * príjemné vystupovanie * tímovosť

Ponúkaný plat

816 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Nespájame svoju identitu len s prácou. Ponúkame spoluprácu v tíme, s ktorým sa budete mať o čom baviť. Okrem toho na Vás čakajú
- odborné školenia ale aj osobnostný rozvoj
- príjemný kolektív a rodinná atmosféra, kde sú kolegovia viac podporou ako šéfmi
- po skúšobnej dobe možnosť pracovať formou home officu
- benefity pre zdravie, voľný čas, rodinu a kultúru

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám životopis v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno