Mám záujem McDonald´s ponúka pracovné príležitosti vyhovujúce všetkým zamestnancom. Od pracovných pomerov na plné alebo skrátené úväzky až po dlhodobé alebo krátkodobé brigády. Uplatnenie tak môžu nájsť študenti, absolventi škôl, mamičky na materskej dovolenke, zdravotne znevýhodnené osoby aj seniori. U nás má príležitosť každý!

Koho hľadáme?

Práca od 1145€/mesiac na diaľnici D1 pri Bernolákove

McDonald's

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Slovenská republika; Bratislava
TPP Saška

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Niečo o nás

McDonald’s patrí už dlhé roky k špičke fastfoodových reštaurácií. V našej novo otvorenej prevádzke na Triblavine si vyskúšate to, čo Vám dá doživotné skúsenosti, ktoré nikde inde nezískate. Jedinou podmienkou je nutnosť dopravy autom, keďže sa nachádzame na diaľnici. Ako bonus u nás dostanete 40eur/80eur navyše.

Čo u nás budete robiť?

  • Budete súčasťou prepracovaného systému prípravy kvalitného jedla a pohostinnosti, aký nikde inde nenájdete.
  • Budete pracovať v koordinovanom tíme ľudí, ktorí neustále spolu kooperujú na tej najvyššej úrovni.
  • Budete sa starať o našich zákazníkov tak dobre, že práve kvôli Vám nás budú navštevovať častejšie a odchádzať spokojní.
  • Budete pracovať vo firme, ktorá vždy kládla a vždy bude klásť svojich zamestnancov na prvé miesto.
  • Zistíte, že práca v McDonald's je úplne o niečom inom, ako ste si doteraz mysleli.

Čo od Vás očakávame my?

  • Prácu na trvalý/skrátený pracovný pomer, čiže dochvíľnosť, zodpovednosť, vzájomný rešpekt a chuť do práce.
  • Fyzickú odolnosť, ktorá sa Vám počas našich obedov určite hodí.
  • Lojalitu, vďaka ktorej sa dokážete stať neoddeliteľnou súčasťou tímu, ktorý bez Vás nikdy nebude fungovať na 100%.
  • Každá skúsenosť s prácou v gastre je vítaná, ale nie vyžadovaná.
  • Keďže sa jedná o diaľničnú reštauráciu je nutnosť dopravy autom.

Čo od nás môžete očakávať Vy?

  • Mzda pri nástupe je 1145€ (základná zložka mzdy 790€ plus príspevok na uniformu 1,44€/hod, mzda zahŕňa príplatok za 2 víkendy). V novej a modernej reštaurácií iba pár kilometrov od Bratislavy.
  • Mzda po skúšobnej dobe 1160€ (základná zložka mzdy 805€ plus príspevok na uniformu 1,44€/hod, mzda zahŕňa príplatok za 2 víkendy)
  • Čas si plánuješ podľa svojich potrieb
  • Zľava na jedlo
  • Motivačné akcie (napr. bowling, kino, motokáry a iné)
  • Ovocie, sušienky, čaje zadarmo
  • Zamestnanecká karta s finančnými výhodami v našich reštauráciách
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Výplata v stanovenom termíne na osobný účet

Pre skrátený úväzok:

  • Mzda pri nástupe 6,29€/hod (základná zložka mzdy 4,85€ plus príspevok na uniformu 1,44€/hod)
  • Mzda po skúšobnej dobe 6,38€/hod (základná zložka mzdy 4,94€ plus príspevok na uniformu 1,44€/hod)
  • Príplatok za nočné zmeny – 1,43€/hod (brutto)
  • Príplatok za sviatok 100% (z priemernej mzdy)
  • Príplatok za sobotu - 1,79€/hod
  • Príplatok za nedeľu - 3,58€/hod
  • Bonus v závislosti na pracovnom výkone a výsledkoch reštaurácie
  • Príspevok na dopravu od 40€ až po 80€ mesačne.

Prídete si to vyskúšať?

Ak Vás ponuka zaujala a našli ste sa v tomto inzeráte, tak sa nám určite ozvite a dohodneme si stretnutie, na ktorom spoločne zistíme, či si budeme rozumieť. Pretože my veríme, že áno!

Ponúkaný plat

1145 - 1185 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie

Zaujala ťa táto pozícia?
Tešíme sa, že nám o sebe dáš vedieť odpoveďou na túto ponuku.