Sestra - Ambulancia vnútorného lekárstva - PZC Slovnaft

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov * vedenie ošetrovateľskej dokumentácie o pacientovi * realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

Ponúkaný plat

1350 EUR

Benefity a ďalšie výhody

-          príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra
-         skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
-          možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
-          benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti
-         pracovná doba 7:00 – 15:30

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

·         Empatická komunikácia ·         Analytické schopnosti ·         Flexibilita ·         Organizačné schopnosti a schopnosť plánovať ·         Prezentačné schopnosti ·         Rešpekt ·         Schopnosť rozhodovať (riešiť krízové situácie) ·         Strategické myslenie ·         Tímovosť ·         Zodpovednosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie