custom-banner

STRATEGICKÝ NÁKUPCA - PRÁCA Z DOMU (Ref. č.: 131-23-42005)

Informácie o pracovnom mieste

Ovládate angličtinu a máte skúsenosti ako strategický nákupca pre projekty a túžite sa stať súčasťou globálneho tímu reagujte na pozíciu Strategický nákupca. Ktorú môžete vykonávať z celého Slovenska.

Na tejto pozícii budete zodpovedný za:
- podporu viacerých projektov vývoja nových produktov
- riadenie dodávok pridelených materiálov s cieľom dodržať časový harmonogram a výsledky projektov
- kontrolu úrovne zásob pridelených surovín
-

zostavovanie nákupných objednávok
- vedenie aktivít na vyhľadávanie dodávateľov v rámci programov riadenia vzťahov s dodávateľmi v rámci globálneho obstarávania

Benefity a ďalšie výhody:

- 100% home office
- ďalšie benefity Vám budú predstavené na pohovore priamo v spoločnosti.

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- skúsenosti ako strategický nákupca
- skúsenosti s projektovým manažmentom
- MS Excel - pokročilý
- Angličtina komunikatívna úroveň (využívaná na dennej báze)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Obchod / Nákupca
Dátum zverejnenia: 31.05.2023

Iné možnosti práce