Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Vodič VZV so mzdou 1150€ ! AJ BEZ OPRÁVNENIA !

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do výroby v Trnave hľadáme vodičov VZV.Náplň práce:

- obsluha manipulačnej techniky (čelné vozíky a ťahače)

- zásobovanie prevádzky potrebným materiálom

- vyprázdňovanie a skladovanie paliet, kontajnerov a prepraviek s materiálom

- vykladanie kamiónov

Pracuje sa na tri zmeny.
Práca je vhodnejšia pre mužov!
Prijmeme aj operátorov a operátorky!

Ponúkaný plat

1150 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 880 € + VZV prémia 50€ + osobné ohodnotenie do 110 € + príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- práca v stabilnej spoločnosti
- príplatky nad rámec zákona
- individuálna prémia až do výšky 110€
- príplatok za nadčas 40%
- VZV prémia 50€
- 13. plat- bonus za odporučenie kandidáta
- možnosť týždenných záloh
- zabezpečená doprava
- stravovanie v závodnej jedálni

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- ochota pracovať na tri zmeny

- VZV preukaz (C,W1)
- ocohota urobiť si preukaz  zdarma priamo vo firme

- skúsenosť s prácou v sklade výhodou

- dobrý zdravotný stav

- spoľahlivosť

- zodpovednosť

- pracovitosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie