Všeobecný lekár pre deti a dorast - Poliklinika ProCare Prešov

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Prešov
Prešov

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ambulancia všeobecného lekára pre deti a dorast zabezpečuje miestne a časovo dostupnú všeobecnú ambulantnú zdravotnú starostlivosť o deti do 18. rokov + 364 dní. Všeobecná starostlivosť o deti a dorast má v náplni všetko, čo súvisí s chorobou a zdravím vo všetkých ekonomických a sociálnych súvislostiach so zreteľom na prostredie, v ktorom dieťa a mladistvý žije, študuje a pracuje. Zahŕňa v sebe poznatky z pediatrie, dorastového lekárstva a základné poznatky a prax z rôznych špecializačných odborov. Tieto uplatňuje prostredníctvom činností preventívnych, diagnostických, liečebných, rehabilitačných a posudkových u všetkých ochorení a stavov detí a dorastu.

Ponúkaný plat

2500 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- plný úväzok na dobu neurčitú - motivačné mesačné výkonnostné finančné ohodnotenie - príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra polikliniky - benefity pre voľný čas a rodinu

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Zašlite nám životopis a dohodneme si stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

Pracovná ponuka pre lekára so zaradením do špecializačného štúdia, rezidenčného program alebo s ukončenou špecializáciou.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie