Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Skladník s preukazom VZV. Mzda až 1150 €! Zabezpečená firemná doprava s možnosťou ubytovania!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- obsluha VZV a manipulačnej techniky

- preberanie materiálu
- uskladňovanie materiálu

- príjem materiálu a výdaj materiálu do výroby

- expedícia hotových výrobkov

Ponúkaný plat

1150 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 890€ + variabilná zložka až 15% + príplatky za zmennosť

Benefity a ďalšie výhody

- navýšenie základnej mzdy po 6 mesiacoch na 920 €
- príplatky podľa zákonníka práce
- variabilná odmena do výšky 15 %
- dovolenková prémia 650 € + vianočná prémia 650 €
- využitie bezplatnej autobusovej dopravy zo smerov Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany, Nitra....
- ubytovanie zabezpečené
- možnosť týždenných záloh
- bonus za odporúčanie kandidáta až 150€

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- preukaz VZV

- manuálna zručnosť

- dobrý zdravotný stav

- samostatnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie