Stabilná práca pre mužov aj ženy ako operátor zvarovne

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ponúkame stabilnú prácu na pozícii operátora výroby zvarovne pre novovzniknutú spoločnosť s rodinnou firemou kultúrou.

Náplň práce:

• nakladanie a vykladanie vylisovaných komponentov na robotickú linku (jedná sa o diely z hliníka a ocele)
• kontrola kvality vyrobených dielov
• zaznamenávanie údajov o výrobe
• sanitárne a dezinfekčné práce na pracovisku

Pracovná doba:

- 3 zmenná prevádzka

Benefity a ďalšie výhody:

- Nástupná základná mzda 1000 € + prémie do výšky 10% + príplatky nad rámec ZP
- Príspevok na dopravu aj stravovanie
Motivačný mesačný výkonnostný bonus do výšky 10%
- Príspevok na občerstvenie
- Stabilná práca v príjemnom kolektíve
- Jarný a jesenný 50% bonus

Informácie pre uchádzača:

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Všeobecne požadované znalosti:

- Zodpovednosť
- Chuť pracovať a učiť sa nové veci
- Tímový duch
- Práca je vhodná pre ženy aj mužov

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie