Inžinier zvárania IWE

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
• vytvárať a zabezpečovať technológiu zvárania
• riadiť sa a plniť ustanovenia noriem EN 15085-2, EN 3834-2.
• riešiť operatívne problémy v technologickom procese výroby.
• riešiť príčiny nezhodných výrobkov súvisiace s technológiou výroby.
• Schvaľovať výber spôsobu zvárania a použité prídavné materiály.
• Zabezpečovať periodické 6-mesačné predlžovanie platnosti certifikátov zváračov
• Spracovávať technické zadania na nákup nových zariadení pre zváracie účely
• Stanovovať „technicko-dodacie podmienky“ a dodatočné požiadavky na nákup prídavných materiálov,
vrátane inšpekčných dokumentov a kontrolných dokladov.
• spracovanie technologickej dokumentácie z pohľadu zvárania, spracovanie a evidencia pWPS a WPS
• odskúšanie zváračov potrebnými pracovnými skúškami, ich vyhodnotenie a dokumentácia
• evidencia zváračov nasadených do výroby, ako aj platnosti ich certifikátov,
• operatívne riešenie úloh v oblasti zvárania, vzniknutých z dôvodu reklamácii, opráv a pozáručného
servisu,
• technická podpora pri nábehu novej výroby,
• zabezpečenie certifikácie podniku v oblasti zvárania

Benefity a ďalšie výhody:

Dochádzkový bonus, polročné a koncoročné odmeny, odmeny za odpracované roky a tiež pri pracovných a
životných jubileách, športový deň, príspevok do tretieho piliera

Všeobecne požadované znalosti:

platný Certifikát IWE

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno