Vodič VZV , CXT s opravnením a praxou pre Víkendovú zmenu v Nitre

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra
Dolné hony, 949 01 Nitra

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Práca na skrátený úväzok
• 10 hodinová pracovná zmena (40 minút prestávka) počas Víkendu - Sobota/Nedeľa
• Úvodné školenie pre danú pozíciu prebieha počas pracovného týždňa

Náplňou práce bude:

Práca v logistických a skladových priestoroch prevádzky závodu:
• Výber položiek podľa objednávky zákazníka a ukladanie položiek do pracovnej/montážnej oblasti,
• Čítanie zákazníckych objednávok, pracovných objednávok, dopravných objednávok alebo dokumentov,
ktoré určujú, čo má byť prevezené, vyzdvihnuté, distribuované a/alebo dopravené,
• Vykladanie a skladovanie materiálu v sklade, vykladanie materiálu na vopred určené miesto,
• Nakladanie prázdnych kontajnerov do nákladných automobilov,
• Zaobchádzanie s materiálom a komponentmi v sklade alebo na výrobnej linke,
• Práca so scannerom
• Dodržiavanie pracovných postupov a smerníc
• Udržiavanie poriadku na pracovisku a dodržiavanie 5S

Ponúkaný plat

500 - 571 EUR

Upresnenie platových podmienok

HRUBá MZDA 500,50
pripl. So 10 hod 75,07
pripl. NE 10 hod 150,14
pripl. Nocna 6,5 hod 60,06
Bonus monthly 10% 48,90

HM spolu 835,26

Benefity a ďalšie výhody

• Mesačné bonusy do 10% zo základnej mzdy
• 13. plat
• Stravné hradené nad rámec zákona
• Poskytujeme ubytovanie
• Práca v medzinárodnej spoločnosti pre zákazníka, ktorý je lídrom v
automobilovom priemysle

Zdarma zabezpečená doprava v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Sereď, Trnava, Hlohovec, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno, Hurbanovo, Tlmače, Vráble, Šurany/ finančný príspevok na dopravu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Blizsie info na cisle 0800 500 002

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Vodič cxt a VZV iba s praxou a opravnenim

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno