Odlievač s platom aj 1500 €. Doprava z Ružomberka zdarma.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ponúkame voľné pracovné miesta vo švajčiarskej spoločnosti na pozíciu pomocný pracovník v Strečne so zabezpečenou dopravou z Ružomberka.

Náplň práce:
- príprava a plnenie zmesi do foriem
- obsluha strojov na výrobu drezov
- riadenie a kontrola výroby drezov
- vizuálna kontrola kvality drezov po vybratí z formy

Pracovná doba:
- na 2 zmeny
- denná/nočná
- po 2 odpracovaných dňoch, 2 dni voľno

Benefity a ďalšie výhody:

- základná nástupná mzda 4,94 €/hod. + mesačné prémie + bonusy + príplatky nad rámec ZP
- priemerná mesačná mzda 1300 €
- možnosť záloh
- prax sa nevyžaduje, kompletne Vás zaučia
- nie je to pásová výroba, prácu si organizujete sami
- už v skúšobnej dobe získate prémie
- pravidelná valorizácia mzdy
- preplatené nadčasy
- doprava zabezpečená zo smerov Žilina-Martin-Ružomberok

Informácie pre uchádzača:

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie, beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Všeobecne požadované znalosti:

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- spolahlivosť
- záujem o dlhodobé zamestnanie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie