Technik servisu ES junior (m/ž) - Križovany, Trnava, priemerný plat 1450 EUR

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Križovany nad Dudváhom

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme do nášho tímu šikovného kolegu, ktorý má odbornú spôsobilosť § 22 bez obmedzenia napätia z Vyhl. č 508/2009. Ak chcete uplatniť vaše skúseností z oblasti starostlivosti preventívnej údržby a opravy zariadení elektrických staníc (ďalej len ES), tak táto práca je stvorená práve pre vás!

U nás získate odbornosť a stabilnú prácu, regionálny príspevok 70 EUR brutto mesačne, každoročný príspevok na regeneráciu vo výške 1 050 EUR brutto, 5 dní dovolenky navyše a ďalšie zaujímavé benefity.

Budete mať možnosť pracovať s najmodernejšou technikou v skvelom tíme profesionálov.

Čo budete mať na starosti?

• Zabezpečenie kvality dodávky elektrickej energie vo zverených ES
• Riešenie operatívnych zmien a poruchových stavov
• Vykonávanie kontroly, údržby a opravy ES na zariadeniach VVN a VN
• Zaisťovanie a odisťovanie pracoviska, vystavovanie "B" príkazu
• Diagnostické merania na zariadeniach VVN a VN
• Vykonávanie funkčných skúšok, zhotovovanie správ z opráv a údržby

Upresnenie platových podmienok

priemerný plat 1450 EUR z toho základná mzda 1080 EUR + výkonnostná odmena cca. 162 EUR + regionálny príspevok 70 EUR + príplatky cca. 50 EUR + sociálny fond 87 EUR

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

22.11.2023

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Priemerná mzda je vo výške 1450 EUR z toho základná mzda je 1080 EUR a bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta. Výkonnostná odmena 15% /cca. mesačne 162 EUR/ vyhodnotená ročne. K základnej mzde prináleží regionálny príspevok vo výške 70 EUR a príplatky v priemere 50 EUR mesačne. Sociálny fond vo výške 1050 EUR sa vypláca 2 krát na polovicu /mesačne to činí 87 EUR/.

Žiadosti zasielajte do: 22.11.2023

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook

Všeobecne požadované znalosti

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §22 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Ďalšie požiadavky:
*Platný preukaz na práce vo výškach - výhodou
*Viazač bremien, lešenár - výhodou
*Znalosť elektrických zariadení (staníc)
*Zmysel pre detail
*Samostatnosť
*Zodpovednosť

Počet rokov praxe: 3

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B