Lekár (špecialista) - Rádiológ - PZC Slovnaft

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Stojí spokojnosť pacienta na rebríčku Vašich hodnôt na poprednej priečke? Je pre Vás empatická komunikácia prirodzenou súčasťou dialógu nielen medzi pacientom a lekárom? Chcete pracovať v moderne zariadenej ambulancii? Tak neváhajte a pridajte sa k nám! Čo bude Vašou náplňou práce? * vykonávate špecializovanú preventívnu činnosť v medicínskom odbore na základe získanej odbornej kvalifikácie * diagnostikujete na základe vyšetrení ochorenie a stanovujete najvhodnejšiu liečbu * poskytujete zdravotnú starostlivosť  * vediete zdravotnú dokumentáciu a vykazujete zdravotné výkony zdravotným poisťovniam Pracovná doba: od 7:00 do 15:30   Čo od Vás očakávame: * vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore Rádiológia * zodpovedný prístup k práci a dôslednosť * analytické myslenie * schopnosť rozhodovať a riešiť kritické situácie * tímovosť

Ponúkaný plat

3000 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Nespájame svoju identitu len s prácou. Ponúkame spoluprácu v tíme, s ktorým sa budete mať vždy o čom baviť. Okrem toho na Vás čakajú
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra polikliniky
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Zaujala Vás ponuka? Zašlite nám Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

postgraduálne vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Bezúhonnosť Diskrétnosť, samostatnosť, precíznosť a proaktivita, Dôslednosť Empatická komunikácia Flexibilita Rešpekt

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie