Obchodní zástupce/ manager

Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

O nás
Vegatools s.r.o. velkoobchod s nářadím a brusivem je česká pobočka zahraniční společnosti působící v 15-ti státech od roku 1999. Vyrábíme a prodáváme elektrické a motorové nářadí značky PRO-CRAFT a zastupujeme značku KUBIS v sektoru ručního nářadí a brusiva. Naše nářadí je vyráběno u největších renomovaných světových výrobců a zásadně se podílíme na vývoji a přidané hodnotě strojů. Kvalitativně se řadíme do profi-sektoru, ale cenově zůstáváme v úrovni hobby nářadí. Za naším nářadím si stojíme a dovolujeme si nabízet 3 roky plnou záruku. Je tedy pro obchodníka radost prodávat náš sortiment. Držíme a hlídáme si zdravou cenovou politiku, kdy naši partneři, kamenné obchody a eshopy mají dostatečný rabat a vyplatí se jim držet náš sortiment. Jsme v České republice třetím rokem a dynamicky se obratově a sortimentem rozšiřujeme. Hledáme do našeho týmu obchodního zástupce, který má blízko k nářadí a chce si vydělat.

Náplň práce:
Jednání se současnými obchodními partnery
aktivní získávání nových obchodních parterů a rozšiřování spolupráce u stávajících partnerů
technická podpora nových i stávajících zákazníků
presentace sortimentu
týmová spolupráce s kolegy a vedením společnosti
podílení se na směřování sortimentu a obchodní politice

Benefity a ďalšie výhody:

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost,
příjemné pracovní prostředí s osobním, rodinným přístupem.
výborné a velmi motivační ohodnocení práce, transparentní systém provizí a odměn,
pracovní smlouva na dobu neurčitou,
mobilní telefon, notebook, služební vůz také k soukromému užívání

Všeobecne požadované znalosti:

Koho hledáme:
Obchodního zástupce s velkými ambicemi, který nechce zůstat průměrným
zkušenosti s jakoukoliv obchodní činností alespoň 2 roky – výhodou
středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou – podmínkou
základní znalost PC a MS Office/Google tabulky
příjemné vystupování, výborné komunikační a presentační schopnosti
aktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost při práci, schopnost plánování
ochotu cestovat, časovou flexibilitu
řidičský průkaz sk. B, zkušený řidič

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Český jazyk
    Ruský jazyk
    Slovenský jazyk
    Ukrajinský jazyk
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word