Špecialista technického rozvoja pre sieť (m/ž)

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
hybridný model: možnosť práce z domu 60 % a 40 % z pracoviska

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ak máte elektrotechnické vzdelanie, veľmi dobré technické myslenie a ste predovšetkým tímový hráč, tak táto pozícia je stvorená práve pre Vás.
Budeme sa tešiť aj na Váš motivačný list a kľudne zaučíme absolventa VŠ, ktorý môže napredovať a kariérne rásť v rámci našej spoločnosti.

Aktuálne do nášho tímu rozvoja distribučnej sústavy hľadáme 2-kolegov/kolegyne, ktorí/ktoré nám pomôžu v súvislosti s pripájaním nových výrobcov / odberateľov na napäťovej úrovni VVN a VN a budú predovšetkým:

• Poskytovať konzultácie technického poradenstva
• Zabezpečovať vypracovanie technických analýz, štúdii a rozborov pripájania, slúžiacich pre podporu rozhodovania investorov o pripojení
• Navrhovať varianty technických podmienok pripájania so zabezpečením výpočtov chodu siete, spätných vplyvov pripojení na kvalitu elektrickej energie v DS
• Určovať technické podmienky pripojenia
• Riešiť žiadostí a podnety pre pripojenie
• Zabezpečovať komplexnú zmluvnú agendu (technické podmienky pripojenia do DS, zazmluvnenie fáz projektu, kontrola termínov)
• Zabezpečovať spracovanie a stanovenie vyjadrení k jednotlivým stupňom projektových dokumentácií
• Kontrolovať technické podmienky pri uvádzaní zdrojov do prevádzky
• Realizovať merania a skúšky hybridných striedačov
• Zabezpečovať metodické riadenie, tvorba aktov a procesov pri pripájaní zdrojov
• Zabezpečovať technický rozvoj distribučnej sústavy v prípade zvýšenia technických parametrov prostredníctvom vypracovania vlastných investičných požiadaviek

Ponúkaný plat

2000 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 2000 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta + 5 % ročná výkonnostná odmena

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Finančný príspevok na stravovanie 5,10 EUR bez doplatku zamestnanca
• Silný sociálny program
• Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu regeneráciu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Široká škála interných a externých školení
• Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport karta) a kultúry
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

15.5.2023

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška základnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 2000 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku a bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta. K uvedenej mzde prináleží výkonnostná odmena vo výške 5 %, ktorá je vyplácaná z ročnej základnej mzdy na základe 100 % plnenia ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 15.05.2023

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Všeobecne požadované znalosti

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §21 podľa 508/2009 Z.z.
Ďalšie požiadavky:
*MS Office - užívateľská úroveň
*AutoCad - výhodou
*SAP - výhodou
*Veľmi dobré komunikačné zručnosti
*Technické myslenie
*Rozhodnosť
*Inovatívnosť
*Schopnosť pracovať samostatne ako aj v tíme
*Ochota príležitostne cestovať

Počet rokov praxe: 2

Vhodné pre absolventov

Áno

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B