Projektový manažér

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Máte skúsenosti s riadením projektov od zberu požiadaviek, cez definovanie jeho rozsahu, stanovenie míľnikov, tvorbu časového harmonogramu a plánu úloh až po jeho uzavretie? Tak posilnite náš tím. Čo bude Vašou náplňo práce: * špecifikujete a koordinujete realizáciu projektov * zodpovedá za plnenie projektových cieľov v rámci stanovených kvalitatívnych, časových a rozpočtových plánov a za riadenie s tým súvisiacich rizík * koordinujete projektový tím a spolupracujete s ďalšími oddeleniami * vyjednávate, koordinujete a plánujete postup prác s dodávateľom a zodpovedáte za dodržanie termínov * prezentujete priebežné a konečné riešenia a výsledky, vyhodnocujete projekt a vytvárate Best practices z riadenia projektov   Čo od Vás očakávame: * skúsenosti s riadením projektov od samotnej prípravy až po uzavretie; prax min. 3 roky * pokročilú znalosť MS Office * zodpovedný prístup, analytické schopnosti a dobrý time manažment * samostatnosť, iniciatívu a schopnosť operatívne riešiť problémy * organizačné schopnosti na vysokej úrovni * vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič

Ponúkaný plat

2000 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Nespájame svoju identitu len s prácou. Ponúkame spoluprácu v stabilnom tíme, s ktorým sa budete mať o čom baviť. Okrem toho na Vás čakajú
- odborné školenia ale aj osobnostný rozvoj
- možnosť profesijne sa posúvať
- využiť nadštandardnú zdravotnú starostlivosť a zľavy v sieti lekární
- užiť si benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru a rodinu

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Zaujala Vás naša ponuka? Zašlite nám Váš životopis a vyzdvihnite projekty, ktoré ste riadili.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B