SPOLUPRÁCA NA ŽIVNOSŤ V STROJÁRSTVE

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ponúkame dlhodobú spoluprácu na živnosť v strojárskych profesiách:
- CNC FRÉZA
- CNC HORIZONTKA
- klasická FRÉZA
- SÚSTRUH

Náplň práce:
Obrábanie kovov v presnej kusovej výrobe podľa výkresovej dokumentácie.
Nutná znalosť čítania výkresov merania súčiastok pri stroji.
Prax na podobnej pozícii min. 1 rok.

Benefity a ďalšie výhody:

V prípade záujmu možnosť sprostredkovať ubytovanie.

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu o spoluprácu posielajte Váš životopis na adresu email Ďakujeme všetkým záujemcom , kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Všeobecne požadované znalosti:

SŠ vzdelanie strojárskeho zamerania.
Prax v obrábaní kovov v kusovej výrobe podmienkou.
Precíznosť, spoľahlivosť.
Znalosť programovacieho jazyka Heidenhein -výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity