Vaša práca
je naším poslaním.

Obsluha strojov - mzda až 1 150 €. Jednoduchá práca s firemnou dopravou.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do výroby automobilových komponentov hľadáme nových operátorov a operátorky na obsluhu výrobných strojov.

Nápň páce:

- obsluha strojov (lis, bodová zváračka, brúska)

- kontrola kvality spracovaných kusov a výsledných výrobkov podľa noriem

- dodržiavanie pracovných postupov

- používanie základných meradiel

Pracuje sa v trojzmennej prevádzke.

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 6,36€/hod. + dochádzkový bonus 40€ + 13. a 14.plat, príplatky za nadčas nad rámec ZP - 35 %, výkonnostný príplatok

Benefity a ďalšie výhody

- zabezpečená doprava alebo príspevok na dopravu
- 13. + 14. plat
- príplatok za produktivitu + 0,40€ / hod
- príplatok za kvalitu + 0,40 € / hod
- stravné lístky v hodnote 5,50 € alebo možnosť stravovania sa v závode / doplatok len 1,35 €/
- náborový a stabilizačný príspevok 500€ - 2100€
- príspevok za odporúčanie kandidáta
- možnosť záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- manuálna zručnosť

- ochota pracovať na zmeny

- pracovitosť

- zodpovednosť a spoľahlivosť

- prax v strojárskom a automobilovom priemysle výhoda

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie