Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadáme operátorov výroby pre obsluhu CNC strojov. Mzda až 1150€ s možnosťou záloh!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Obsluha strojov a zariadení za účelom vyrezávania dielov z hliníka, železa a nerezovej ocele
• Obsluha lisovacieho stroja.
• Obsluha bodových zváračiek, píl, vŕtačiek
• Kontrola spracovaných výrobkov
• Kontrola a dodržiavanie pracovných postupov na základe platnej výrobnej dokumentácie
Práca v trojzmennej prevádzke.

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 6,36€/hod. + dochádzkový bonus 40€ + 13. a 14.plat, príplatky za nadčas nad rámec ZP - 35 %, výkonnostný príplatok

Benefity a ďalšie výhody

• zabezpečená doprava alebo príspevok na dopravu
• 13. a 14. plat
• príplatok za produktivitu + 0,40€/hod
• príplatok za kvalitu + 0,40€/hod
• možnosť stravovania sa v závode za 1,35 € alebo stravné lístky v hodnote 5,50 €
• náborový a stabilizačný príspevok 500€ - 2100€
• príspevok za odporúčanie kandidáta až 600€

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- manuálna zručnosť,

- ochota pracovať na zmeny,

- pracovitosť,

- zodpovednosť a spoľahlivosť

- prax v strojárskom a automobilovom priemysle výhodou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie