Rádiologický technik Nemocnica Dunajská Streda

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Dunajská Streda

Pozícia / odvetvie

Radiologický asistent

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* - pracuje s automatickým vyvolávacím zariadením, * - spracúva röntgenový obraz v digitálnej podobe, je zodpovedný za správnosť všetkých údajov a kvalitu výslednej obrazovej dokumentácie, * - podieľa sa na vykonávaní dozimetrických a kalibračných meraní prístrojov a príslušenstva, zaznamenáva a kontroluje funkčnosť prístrojov a vykazuje výsledky merania na účely akreditácie, prípadne kontroly, * - meria a sleduje fyziologické, fyzické a psychické predpoklady vyšetrovanej osoby potrebné pre vyšetrenie, informuje lekára rádiológa o zisteniach a dbá o bezpečnosť osoby, * - poskytuje odbornú prvú pomoc pri stavoch ohrozujúcich zdravie alebo život osoby, * - zabezpečuje ochranné pomôcky a dodržiavanie predpisov o radiačnej hygiene a ochrane, hlási hrubé porušovanie radiačnej hygieny a ochrany odbornému zástupcovi a garantovi pre činnosti spojené s lekárskym ožiarením

Ponúkaný plat

1102 - 1671 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

Bezúhonnosť Diskrétnosť, samostatnosť, precíznosť a proaktivita, Dôslednosť Empatická komunikácia

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno