Hľadáme ZAMESTNANCOV DO BRATISLAVY s nástupom ihneď MANIPULANT /VODIč CXT- el. vláčiky 3 zmeny , ubytovanie ZDARMA

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Voľné pozície obsadzované v logistike v Bratislave:

Náplň práce:

- MANIPULANT: vykonáva príjem a výdaj tovaru, triedenie (delenie) tovaru, vývoz prázdnych paliet, objednávky tovaru

video k pracovnej pozícii:

- VODIČ VZV/CXT: skladovanie a preprava komponentov pre výrobu v automobilovom priemysle, zásobovanie výrobnej linky

Druh pracovného pomeru: plný úväzok – pracovná zmluva,
práca na 8 hod. zmeny - 2 - 3 zmenná prevádzka

Priama registrácia a doplnenie informácií k prac. ponuke:

Ponúkaný plat

1034 - 1222 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat (brutto):

MANIPULANT: 1034,40€ + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z priem. mzdy, príplatok - nočný, poobedný, víkendový podľa Zákonníka práce + bonus 50€ dochádzka)

VODIČ VZV/CXT: 1123,50,-€ + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z priem. mzdy, príplatok - nočný, poobedný, víkendový podľa Zákonníka práce + bonus 50€ dochádzka)

Benefity a ďalšie výhody

Zabezpečené:
zaškolenie, ubytovanie, stravné formou stravovacej karty Edenred alebo finančný príspevok - podľa výberu zamestnanca, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy, UBYTOVANIE ZADARMO/plati sa iba pobytova daň 1,70€/noc/, bezplatné právne poradenstvo

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie