servisný technik/ servisná technička

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1200 EUR
    Podľa zákona sme povinní zverejňovať minimálnu mzdu pre inzerované pozície. Naša ponuka môže byť vyššia na základe vašich skúseností, školení, kvalifikácie, odbornej praxe a pre absolventov v závislosti na rýchlosti a kvalite adaptácie. Konkrétna mzda bude stanovená po osobnom pohovore.
    Súčasťou mzdy je aj podiel na výsledkoch hospodárenia.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
· Inštalácie, školenia, diagnostika porúch, servis a údržba zdravotníckych prístrojov umiestnených v
histologických laboratóriách
· Komunikácia so zákazníkmi
· Cestovanie v rámci Slovenskej republiky a Českej republiky (Morava)
· Držanie hot-line pohotovosti vo vopred naplánovaných termínoch
· Práca na PC – vzdialená správa prístrojov, tvorba servisných hlásení v databázovom systéme SAP
· Spolupráca so skúsenými technikmi v odbore, pravidelné školenia v ČR
· Zodpovednosť za lokálnych zákazníkov

Benefity a ďalšie výhody:

Ponukáme:
· Zmysluplnú a zaujímavá prácu
· Perspektívu na stabilné a dlhodobé zamestnanie
· Kvalitné školenie od kolegov v tíme
· Možnosť vzdelávať sa – účasť na zahraničných školeniach, jazykový kurz
· Služobné auto, telefón, notebook
· Nadštandardné hodnotenie podľa výkonu a schopností
· Príspevok na stravovanie, príspevok na dovolenku
· 5 týždňov dovolenky bez ohľadu na vek, Sick days
· Pracovný pomer na dobu neurčitú (po prvom roku zaučenia) s trojmesačnou skúšobnou dobou
· Možnosť práce aj čiastočný úväzok v ČR

Všeobecne požadované znalosti:

Požadujeme:
· Minimálne výučný list v odbore elektro
· Vyhláška 50/1978 Zb. podmienka minimálne §6
· Samostatnosť, pracovitosť, zodpovednosť a dôslednosť
· Znalosť MS Office
· Vodičský preukaz skupiny B – vedenie vozidla v rámci SR a ČR (Morava)
· Okrem slovenčiny/češtiny sa vyžaduje aj základná znalosť anglického jazyka (príležitostný kontakt so zahraničnými výrobcami, čítanie technickej dokumentácie)
· Časová flexibilita
· Záujem o ďalšie vzdelávanie
· Prax je výhodou, ale nie je podmienkou (vhodné aj pre absolventa)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B