Pridajte sa k Charlie works! Pracovné ponuky v logistike/poľnohospodárstve/výrobe!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Rotterdam,Den Haag,Aalsmeer,Zwaagdijk,Echt
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    12,00 EUR/hod.
    - výška hodinovej mzdy závisí od pracovnej pozície, +príplatky za zmeny, víkendy, nadčasy
    - dovolenkový príspevok 8,33% za každú odpracovanú hodinu
    - príspevok za šoférovanie firemného auta
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Ponúkame pracovné pozície s ubytovaním v Holandsku, vhodné pre ženy, mužov aj páry!

Náplň práce:
- zbieranie objednávok (orderpick) pomocou skenera, slúchadiel, elektrického paletového vozíka
- balenie
- triedenie tovaru
- etiketovanie
- ukladanie tovaru na palety/vozíky
- starostlivosť o kvety, ovocie, zeleninu v skleníkoch
- zber kvetov, ovocia, zeleniny

Benefity a ďalšie výhody:

-bez poplatkov za sprostredkovanie
-holandská pracovná zmluva
-týždenné výplaty
-služby Charlie supports/ job consultantov
-doprava do práce a z práce zabezpečená
firemnými autami/bicyklami (závisí od vzdialenosti ubytovania a práce) -bez poplatkov
-možnosť využiť ubytovanie Charlie housing
-zabezpečená registrácia pre získanie čísla BSN (tzv.daňové číslo) po príchode
-možnosť využiť holandské zákonné zdravotné poistenie prostredníctvom zamestnávateľa

Informácie pre uchádzača:

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis. Ak máte záujem o inú pracovnú ponuku, zaregistrujte sa na našej stránke www.charlieworks.eu

Pridajte sa k Charlie works!

Všeobecne požadované znalosti:

Je potrebné vedieť komunikovať v jednom z uvedených jazykov.
Vodičský preukaz je výhodou, nie podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
    Holandský jazyk
    Poľský jazyk
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B