#TsmeMy

    Senior technik telekomunikačných služieb a sietí (m/ž)

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Čomu sa budeš venovať

    • Zriaďovať, inštalovať, odovzdávať, prevádzkovať a rušiť telekomunikačné dátové služby, siete a zariadenia.
    • Vykonávať údržbu, konfigurácie, migrácie a technologické zmeny na telekomunikačných dátových službách, sieťach a zariadeniach.
    • Merať, diagnostikovať a odstraňovať poruchy na telekomunikačných dátových službách, sieťach a zariadeniach, hlavne CISCO koncových zariadení a LAN sietí.
    • Zabezpečovať prevádzku, servis a životný cyklus CISCO koncových zariadení a LAN sietí.
    • Zodpovedať za stav skladových zásob vrátane naskladnenia a vyskladnenia.
    • Riešiť reklamácie, sťažnosti a podnety zákazníkov vo zverenej oblasti.
    • Spolupracovať s ostatnými zložkami zapojenými v príslušných procesoch.

    Ako si ťa predstavujeme a čo by si mal mať

    • Min. úplné stredoškolské vzdelanie.
    • Ideálne 5 rokov v odbore so zameraním na telekomunikačnú techniku.
    • Skúsenosti s Cisco routermi sú vítané.
    • Paragraf 22 pre samostatnú prácu s el. zariadeniami do 1000V.
    • Vodičský preukaz skupiny B.

    Z hľadiska osobnostných vlastností je pre nás dôležitá:

    • Orientácia na tím. prácu, iniciatíva/proaktivita, dôslednosť, zákaznícka orientácia, asertivita, flexibilita a mobilita.

    Našim ponúkame to najlepšie

    • Smartphone: Vyber si telefón a získaj naňho kompenzáciu každé 3 roky až do 900 €.
    • Zamestnanecký paušál: Dátuj, telefonuj a SMSkuj neobmedzene za zvýhodnenú cenu na súkromné či pracovné účely.
    • Bonusy a odmeny: Šikovnosť sa cení! A to odmenami za individuálny výkon.
    • Telekom zľavy: Využi znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych.
    • Zľavy u partnerov: Uži si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov.
    • Akciový program Shares2You: Staň sa akcionárom skupiny Deutsche Telekom a čerpaj výhody s tým spojené.
    • Dovolenka a oddych: Relaxuj s 5 dňami osobného voľna navyše.
    • MultiSport: Športuj alebo relaxuj so svojimi najbližšími vďaka zvýhodnenej karte MultiSport.
    • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 10 dní ti nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
    • uLekára.sk: Využi bezplatnú online prevenciu a konzultáciu so špecialistami pre seba aj celú svoju rodinu.
    • Zdravotná starostlivosť: Dbaj o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu s nadštandardnou starostlivosťou v našom zmluvnom zariadení.
    • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšír svoje obzory s internou T-Univerzitou, ktorá ponúka bohatý výber kurzov.
    • Cafeteria: Vyber si zo širokej škály benefitov v hodnote až 500 € ročne – služby z oblasti športu a kultúry, zdravia a krásy, dovolenky či jazykové kurzy.
    • Pomoc pri životnej situácii: Skúša ťa život? Podporíme ťa jednorazovou finančnou pomocou pri nepriaznivej životnej situácii.
    • Psychologická poradňa: Čelíš ťažkostiam v súkromnom alebo v pracovnom živote? Zdôver sa odborníkovi anonymne cez telefón alebo online.
    • Príspevok na stravovanie: Pochutnaj si na skvelom obede s príspevkom 5,48 € na každý pracovný deň.
    • Rekreačný príspevok: Budeš s nami 2 roky? Príspevok na rekreáciu máš vo vrecku.
    • Dôchodkové sporenie: Priprav sa na jeseň života s príspevkom na sporenie už po prvých 3 mesiacoch u nás.

    Každý je u nás vítaný

    Naši zamestnanci cítia, že majú u nás rovnaké príležitosti týkajúce sa zamestnania a kariérneho rozvoja, bez ohľadu na vek, pohlavie a gendrovú identitu, telesné a duševné schopnosti, národnosť, sociálny a etnický pôvod, politické názory, náboženstvo a svetový názor. Z toho máme obrovskú radosť. Sme odhodlaní sa neustále zlepšovať a vytvárať bezpečné pracovné prostredie pre všetkých.

    Čo ťa čaká

    1. Zaujala ťa pracovná ponuka? Vyplň prihlasovací formulár a daj nám o sebe vedieť.
    2. Informácie, ktoré nám o sebe zašleš posúdime a ozveme sa ti za každých okolností.
    3. S vybranými uchádzačmi sa spojíme a upresníme si detaily.
    4. Pohovor je pre nás obojstrannou príležitosťou, aby sme sa mohli lepšie spoznať.
    5. O výsledku pohovoru ťa budeme čo najskôr informovať. Úspešní kandidáti dostanú pracovnú ponuku.

    Ponúkaný plat

    1200 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Základná mzda od 1 200 € + VZM vo výške 23 %

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!