Nastavovač CNC strojov v nábytkárskej výrobe

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1100 EUR
    - 13. a 14. plat;
    - variabilná zložka mzdy vyplácaná podľa znalostí a schopností zamestnanca
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
- obsluha CNC strojov (4 zmenná prevádzka)
- základné nastavenie parametrov (výšky, hĺbky, ofset, čistenie stroja)
- základná diagnostika a odstraňovanie porúch
- dodržiavanie stanovených kritérií a parametrov v rámci zachovania kvality, efektivity a produktivity
- kontrola výstupnej kontroly kvality svojej práce
- evidencia práce v informačnom systéme
- práca s posuvným meradlom
- čítanie výkresovej dokumentácie
- práca s VZV výhodou

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity
- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti, ktorá neustále expanduje a má víziu stať sa špičkou vo svojej oblasti
- dobré pracovné podmienky a skvelý pracovný tím ochotný pomôcť
- za predpokladu dosahovania dobrých výsledkov možnosť kariérneho rastu
- zaujímavý systém odmeňovania a možnosť dlhodobej stability zamestnania
- príplatky vyplácané v súlade so Zákonníkom práce
- garancia vyplácania mzdy načas
- práca s najmodernejšími strojmi a výrobnými zariadeniami
- školenie na obsluhu VZV hradená zamestnávateľom
- kvalitné pracovné oblečenie
- benefit pri meninách a narodeninách zamestnanca
- príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier
- závodné stravovanie zamerané na zdravú životosprávu (obed, večera)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou