Mám záujem McDonald´s ponúka pracovné príležitosti vyhovujúce všetkým zamestnancom. Od pracovných pomerov na plné alebo skrátené úväzky až po dlhodobé alebo krátkodobé brigády. Uplatnenie tak môžu nájsť študenti, absolventi škôl, mamičky na materskej dovolenke, zdravotne znevýhodnené osoby aj seniori. U nás má príležitosť každý!

Koho hľadáme?

Študentská brigáda od 5,46€/hod. v McDonald's Gorkého / SNP

McDonald's

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Slovenská republika; Bratislava
crew dbpš snp+korzo

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ponúkame stabilnú a dlhodobú brigádu pre študentov denného štúdia strednej alebo vysokej školy s chuťou pracovať v kolektíve rôznych ľudí s rovnakým cieľom.

Čo ponúkame?

Mzdu od 5,263€/hod

  • Základná zložka mzdy je 4,023€ za každú odpracovanú hodinu
  • Príspevok na udržiavanie uniformy je 1,20€ za každú odpracovanú hodinu (nedaní sa)
  • Príplatok za nočné zmeny 1,609€/odpracovaná hodina
  • Príplatok za sobotu 2,012€/odpracovaná hodina
  • Príplatok za nedeľu 4,023€/odpracovaná hodina
  • Príplatok za sviatok 100% z priemernej mzdy
  • Navýšenie mzdy po 360 odpracovaných hodinách

Ostatné výhody

  • Zľava na naše produkty vo výške 50%
  • Časová flexibilita - zmeny sa plánujú vždy na mesiac vopred podľa Vašich požiadaviek
  • Dostupnosť reštaurácie - reštaurácie SNP a Gorkého sú od seba vzdialené zhruba 5 minút s výbornou dostupnosťou električkou zo zastávky Centrum
  • Množstvo ďalších benefitov ako MultiSport karta, Metro karta, elektronická karta zliav McDonald's a iné, o ktorých Vám radi povieme osobne

Čo očakávame?

  • príjemné vystupovanie
  • vzájomná časová flexibilita
  • ochota a chuť učiť sa nové veci
  • spoľahlivosť
  • zodpovednosť za svoje konanie a prácu
  • komunikatívnosť
  • tímovosť
  • byť dobre naladený a nebáť sa výziev

Všetko ostatné vás naučíme!

Požiadavky na zamestnanca:

  • študent denného štúdia strednej alebo vysokej školy
  • slovenský jazyk - stredne pokročilý (B2)
  • záujem o dlhodobú brigádu

Miesto výkonu práce je možné v prevádzke McDonald’s SNP alebo McDonald’s Gorkého.

Všetkých uchádzačov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie

Zaujala ťa táto pozícia?
Tešíme sa, že nám o sebe dáš vedieť odpoveďou na túto ponuku.