Manažér expanzie a materiálového hospodárstva (ž/m)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Na pántoch 18, 831 06 Bratislava Rača

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Poznáte procesy a činnosti v oblasti expanzie a máte skúsenosti s dohliadaním na výstavbu a prestavbu predajní alebo kancelárskych priestorov? Staňte sa súčasťou dm tímu.

Čo Vás na tejto pozícii čaká?

• plánujete náklady na stavbu a výstavbu regáloveho zariadenia
• objednávate dodávky prác na výstavbu nových alebo rekonštrukciu jestvujúcich objektov
• koordinujete činnosti a termíny stavebných prác a projektov
• osobne ste min. 1x týždenne prítomný na stavbách, kontrolujete a zabezpečujete ich výstavbu alebo rekonštrukciu, vediete stavebný denník
• miesto výkonu práce je Bratislava, budete mať pridelený región Východné Slovensko (60 % pracovného času je práca na centrále v Bratislave alebo formou home office, zvyšná doba sú vopred plánované alebo občas aj neplánované služobné cesty na východ Slovenska)
• kontrolujete kvalitu vykonaných prác a použitých technológií
• objednávate regálové systémy, zariadenia, ich montáž a dopravu
• vyjednávate s dodávateľmi stavieb, zariadení a materiálu
• zabezpečujete vykonanie záväzkov vyplývajúcich z nájomných zmlúv
• ste súčasťou medzinárodných projektov, pripravujete analýzy trhu ohľadom cien nehnuteľností za prenájom

Ponúkaný plat

3839 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat 3.839 € pri splnení požiadaviek a úrovne cudzieho jazyka + 13. plat. (Ročný plat 49.907 €)

Benefity a ďalšie výhody

• 13. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti, ako príspevok na letnú dovolenku a vianočné nákupy
• služobný automobil aj na súkromné účely
• pracovný pomer na dobu neurčitú, lebo istota pracovného miesta je dôležitá
• prepracovaný systém zapracovania, aby sme vám uľahčili prevzatie úloh na novej pozícii
• širokú ponuku odborného vzdelávania a osobnostného rozvoja
• možnosť rozšíriť si svoje obzory v národných a medzinárodných projektoch
• príležitosť stať sa dobrovoľníkom, lebo nám záleží na našom okolí
• pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť a nadačný fond dm
sabatikal, ak sa chcete na chvíľu venovať niečomu inému
• mesačný príspevok na DDS vo výške 3 % z hrubej mzdy, keďže nám záleží na vašej budúcnosti
• finančný príspevok pri pracovných jubileách ako aj odchode do dôchodku, pretože si vážime vašu lojalitu
• interné súťaže o zaujímavé ceny a zľavy u obchodných partnerov
• MultiSport kartu, pretože v zdravom tele zdravý duch
• firemné akcie a teambuildingy (športové hry, lyžovačka, vianočný večierok,..)
• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 130 €
• letný tábor pre deti
• príspevok pre ZŤP v celkovej výške 120 € na rok

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk (pokročilý - C1)

Všeobecne požadované znalosti

• ukončené min. stredoškolské vzdelanie s maturitou technického zamerania, najlepšie so zameraním na stavebníctvo
• máte min. 3 roky skúseností v odbore a prax v zariaďovaní priestorov a vo výstavbe
• aktívne ovládate nemecký jazyk na pokročilej úrovni (C1)
• prácu s MS Office ovládate na pokročilej úrovni (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
• máte výborné komunikačné schopnosti aj v stresových situáciách
• ste spoľahlivý, zodpovedný a asertívny
• viete analyzovať, nájsť rôzne alternatívy riešení a aplikovať ich do praxe
• vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič) a ochotu cestovať v rámci celej SR

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B