Údržbár Trnava (§21)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1000 - 1300 EUR
    Mzda od 1000 € do 1300 € na základe skúsenosti.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.4.2023

Do nášho tímu hľadáme človeka s pozitívnym prístupom k práci. Dôležitá je samostatnosť, zodpovednosť, orientácia na výsledok a dodržiavanie pracovných postupov podľa pokynov nadriadeného. Hľadáme tímového hráča, ktorý má chuť pracovať a chce rásť spolu s našou spoločnosťou.

1. Predpoklady / požiadavky pre pracovnú pozíciu:

Stredoškolské vzdelanie v technickom odbore
Vodičský preukaz skupiny B
Vyhláška č. 508/2009 §21 - výhodou
Predchádzajúca pracovná skúsenosť min. 2 roky
Práca s počítačom – základné znalosti MS Office – Word, Excel, Outlook
Nekonfliktný, dôsledný, samostatný a zodpovedný
Dodržiavanie pracovných postupov, pravidiel a termínov

2. Činnosti

Zabezpečovanie bezpečnej a spoľahlivej prevádzky zverených CTParkov
Preventívna údržba spojená s technickou správou objektov a ich okolia
Kontrola technických miestností a zariadení podľa plánu údržby, so zápisom do prevádzkových denníkov
Riešenie drobných prevádzkových porúch
Drobné inštalatérske práce
Udržiavanie čistoty a poriadku v areáloch zverených CTParkov
Administratívne úkony spojené s náplňou práce
Plnenie úloh podľa zadania

3. Benefity

Práca od pondelka do piatku v jednosmennej prevádzke
Flexibilné nastavenie pracovného času (štandard 7:00h - 15:30h)
Služobné vozidlo počas služby v pohotovosti
Príplatky za výkon práce v pohotovosti
Príspevok na rekreáciu (po 2 rokoch trvania pracovného pomeru v súlade so ZP)
Ročné firemné odmeny po dosiahnutí stanovených cieľov celej skupiny

Informácie pre uchádzača:

Termín nástupu 4/2023 alebo dohodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou