Voľné miesta do Rakúska: Pokladač, zvárač, zámočník Mäsiar, Maliar!

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Zahraničie; Rakúsko
oblasť Linzu

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
- Mäsiar: porážka hovädzieho dobytka, základná úroveň nemeckého jazyka;
- Maliar: maliarske práce, špachtľovanie na staveniskách, možnosť obsadenia dvojice, potrebná komunikatívna úroveň nemeckého jazyka
- Zvárač/ Zámočník: montáž podľa plánu - kabíny; kovovýroba; brúsenie, ohýbanie; zváranie ochranným plynom CO2 MIG/MAG; Pracovný rozvrh hodín: Po-Št: 07:00-16:00 / Pia: 07:00-12:30; zamestnanci s nemčinou a praxou
- Pokladač: vino podlahy, zváranie, vytváranie ťahu

Ponúkaný plat

1980 - 2200 EUR

Upresnenie platových podmienok

- Mäsiar: 13,48€/ hod brutto; 1850€/ mesiac netto vrátane diét;
- Maliar: 15,44€/ hod brutto; 2200€/ mesiac netto vrátane diét
- Zvárači a zámočníci: 15,44€/ hod brutto; 2200€/ mesiac vrátane diét
- Zámočník-pomocník: 13,95€/hod mesiac; 1980€/ mesiac netto vrátane diét
- Pokladač: 14,65€/hod mesiac; 2150€/ mesiac netto vrátane diét

Benefity a ďalšie výhody

- rakúska pracovná zmluva
- 13. a 14. plat
- 5 týždňov platenej dovolenky
- ubytovanie ZADARMO na jednolôžkových izbách
- dlhodobá spolupráca

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade že spĺňate uvedené požiadavky neváhajte poslať životopis na email Tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk (začiatočník - A2)

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosti s prácou ako vodič VZV, mäsiar, maliar
- vlastný automobil
- nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni na pozícii maliar, vodič VZV
- základná úroveň nemeckého jazyka na pozícii mäsiar

Vhodné pre absolventov

Áno

Vodičský preukaz

skupiny: A, B, AM, A1, A2, B1, BE