Vodič sklápacieho nákladného vozidla C+E Košice, Poprad, Prešov alebo Michalovce

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1350 - 1800 EUR
    základná mzda záleží od skúsenosti uchádzača a starostlivosti o zverené vozidlo + príplatky za nadčas, prácu cez víkend, výkonnostné bonusy, odmeňovanie na základe počtu odpracovaných hodín; výška mzdy závisí od skúseností kandidáta, dohoda možná
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Spoločnosť VEDOS, s.r.o. hľadá do svojej štrkovne v Kechneci vodiča sklápacieho nákladného vozidla C+E.

Náplň práce:
- dopravovať vyrobený štrk na miesto určenia
- vykonávať údržbu zvereného dopravného prostriedku v súlade s pokynmi nadriadeného a predpismi platnými pre dané miesto
- viesť predpísanú evidenciu (dodací list, evidencia km), tankovanie
- zodpovednosť za nakládku a vykládku
- vykonávať ďalšie pomocné a administratívne práce súvisiace so zabezpečením prepráv
- dodržiavať BOZP, PO, OŽP, OOP predpisy

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- príplatky za nadčas
- práca cez deň, vodič sa každý deň vráti na štrkovňu

Pri určovaní variabilnej zložky budú zohľadnené:
- lojalita voči spoločnosti
- dodržiavanie BOZP, PO, OŽP, OOP
- aktívny prístup a bezchybný výkon práce
- udržiavanie poriadku na pracovisku
- technický stav zvereného vozidla
- starostlivosť o zverenú techniku
- úspora pohonných hmôt
- správanie voči zákazníkom

Informácie pre uchádzača:

Informovať budeme len vybraných uchádzačov.

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- platné doklady o zdravotnej a psychickej spôsobilosti vodiča
- platná karta vodiča
- časová flexibilita

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vodičský preukaz:
    C, C1E, CE