Rozširujeme tím odborných konzultantov v regióne Východ

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., Regionálna pobočka Košice19.04.2024

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ponúkame pracovné miesta v Košiciach, Moldave nad Bodvou a v Spišskej Novej Vsi.

Sme úspešná firma, plná úspešných ľudí!

Chcete zažiť úspech? Ste tu správne!

Sme PSS, Prvá stavebná sporiteľňa, s najvyšším podielom na trhu a zaradili sme sa do rebríčka TOP 3 finančných inštitúcií poskytujúcich produkty na financovanie bývania. Pre PSS budete vykonávať činnosť finančného sprostredkovania ako finančný agent a činnosť obchodného zastúpenia ako obchodný zástupca na pozícii odborný konzultant. Uvedené činnosti sú podnikaním, nejde o pracovný pomer.

Pridajte sa k nám a naučíme Vás, ako sa stať expertom na financovanie bývania.

Čo bude Vaša úloha v tíme na pozícii odborného konzultanta:

  • spravovať zverené klientske portfólio PSS
  • samostatne viesť obchodné rokovania
  • aktívne vyhľadávať nové obchodné príležitosti
  • riešiť možností v oblasti financovania bývania pre klientov
  • podieľať sa na obchodných cieľoch v oblasti sprostredkovania predaja produktov PSS
  • žiť tímovú spoluprácu

Ponúkaný plat

1700 EUR

Upresnenie platových podmienok

Priemerná výška provízie je 1 700 EUR/mesiac (výška provízie záleží od množstva sprostredkovaných zmlúv) + ďalšie motivačné provízie. PSS nevypláca obchodným zástupcom mzdu ale províziu, nakoľko uvedená činnosť nie je zamestnanie ale podnikanie.

Benefity a ďalšie výhody

Čo ponúkame:

  • komplexné portfólio produktov
  • stabilné miesto pre výkon činnosti – kancelária, notebook, databáza klientov
  • administratívnu a právnu podporu
  • bezplatnú certifikáciu v NBS
  • odborné vzdelávanie a školenia na rozvoj obchodného potenciálu
  • atraktívnu províznu schému, motivačné súťaže, TOP kluby, teambuildingy
  • podporu pre začínajúcich odborných konzultantov – finančná podpora, mentor
  • videoporadenstvo – online komunikácia s klientom
  • bezplatnú marketingovú podporu
  • flexibilný časový výkon podnikateľskej činnosti
  • podnikateľskú činnosť môžete vykonávať ako fyzická alebo ako právnická osoba

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

24.4.2024

Druh pracovného pomeru

živnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Čím nás oslovíte:

  • ste aktívny, empatický, svedomitý a máte rád/a zmeny
  • príjemné vystupovanie je Vašou samozrejmosťou
  • máte v sebe obchodného ducha
  • viete pracovať samostatne, ale rozumiete dôležitosti tímovej spolupráce
  • máte chuť na sebe neustále pracovať a rozvíjať sa
  • už teraz sa tešíte na stretnutia s klientom
  • máte SŠ vzdelanie s maturitou

Vhodné pre absolventov

Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Sme experti na financovanie bývania a na trhu pôsobíme už 30 rokov. Naše produkty využilo viac ako 2,5 milióna klientov, ktorým sme pomohli splniť si sen o vlastnom bývaní.

Zastávame hodnoty, ktoré zabezpečujú férový prístup ku klientom a aj k našim kolegom. Naše úspechy sú výsledkom tímovej spolupráce a práce kolegov motivovaných pestrým benefitným programom a adekvátnym finančným ohodnotením.

Adresa

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., Regionálna pobočka Košice
Mlynská 28
04001 Košice
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Dominik Tkáč
Tel: 0915777371

Reaguj na ponuku