Operation specialist - HQ Bratislava

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zodpovednosť, dobré organizačné schopnosti a skúsenosti v oblasti komunikácie s dodávateľmi sú Tvojimi silnými stránkami? Bavia Ťa informačné technológie a máš vzťah k riadeniu financií a k správe rozpočtu? Tak neváhaj a pridaj sa k nám do IT tímu ako Operation Specialist. Čo bude Tvojou náplňou práce? * komunikuješ s dodávateľmi informačných technológií * koordinuješ nákup IT služieb, licencií a tovaru * proces objednávania a kontroly došlých faktúr spadá pod Tvoju taktovku * máš zodpovednosť za preberanie dodávok tovaru a služieb a v prípade nezhody riešiš reklamácie * eviduješ, riadiš a zostavuješ rozpočet IT útvaru (Capex, Opex) * využívaš systém centrálneho incident manažmentu * spolupodieľaš sa na príprave interných dokumentov (smernice, návody...)   Čo od Teba očakávame? * min. stredoškolské vzdelanie s maturitou (ekonómia a obchod výhodou) * prax na porovnateľnej pozícii aspoň 1 rok * analytické myslenie a vedieť vyhľadať informácie samostatne, taktiež hľadať a nachádzať riešenia * Excel na užívateľskej úrovni

Ponúkaný plat

1200 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Ponúkame Ti prácu v stabilnom tíme, s ktorým sa budeš mať na čom pobaviť. Okrem toho sa môžeš tešiť na:
- odborné školenia ale aj osobnostný rozvoj
- možnosť profesijne sa posúvať
- využiť nadštandardnú zdravotnú starostlivosť a zľavy v sieti lekární
- užiť si benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru a rodinu

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu nám pošli svoj životopis. Pár slov, ktoré Ťa nám viac priblížia, sú určite bonusom.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie