Priehradkový zamestnanec pre poštu BA 37

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Jelšová 1, Bratislava
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Možnosť zárobku až do výšky 975€/brutto: základná mesačná mzda 870€/brutto, prémie a motivačné odmeny do výšky 105€/brutto
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:

NÁPLŇ PRÁCE: - komunikácia so zákazníkmi Slovenskej pošty - príjem a výdaj poštových zásielok - ponuka a predaj produktov pošty a jej zmluvných partnerov - spracovanie poštových peňažných poukazov v bezhotovostnom styku - vydávanie úradných dokumentov (Výpis z OR SR, Výpis z listu vlastníctva, z Registra trestov) Pracovný fond: 36,25 hod/týždeň BENEFITY: - zamestnanie u 2. najväčšieho zamestnávateľa v rámci SR - zázemie veľkej a stabilnej spoločnosti - príspevok pri pracovnom výročí - príspevok na dopravu do zamestnania - príspevok a zabezpečenie ubytovania nad 80 km od pracoviska - príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti - mimoriadna sociálna výpomoc - príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia - príspevok na prváčika (pri nástupe do školy) - detské letné tábory pre deti zamestnancov - zľavy na produkty a služby

Informácie pre uchádzača:

Kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady:
komunikačné schopnosti, spoľahlivosť, samostatnosť, presnosť, bezúhonnosť, vek nad 18 rokov

Úroveň ovládania výpočtovej techniky:
základná

Úroveň znalosti cudzieho jazyka:
nevyžaduje sa

Vodičské oprávnenie:

Špeciálne zručnosti:

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou