custom-banner

Design engineer (jadrová energetika) - aj ABSOLVENTI (Ref. č.: 1-10-41630)

Informácie o pracovnom mieste

Zaujímajú Vás jadrové elektrárne?

Pre svetového lídra v oblasti jadrovej energie obsadzujeme vhodného kandidáta na pozíciu Konštruktéra pre konvenčné merania.
Ak ste absolventom alebo máte za sebou už pracovnú skúsenosť z obdobnej pozície, neváhajte nám zaslať Váš životopis!

Náplň práce:

- Určenie správnych meracích prístrojov (napr. Tlak, Prietok, Hladina, Teplota) podľa špecifikovaných požiadaviek v projektoch
- Príprava technickej dokumentácie
- Komunikácia s dodávateľmi
- Podpora inštalácie systému a uvedenia do prevádzky na mieste
- Cestovanie na krátke služobné cesty

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky:
- ukončené VŠ vzdelanie v oblasti Automatizácia, Elektrotechnika, Jadrová energetika a pod.
- Anglický jazyk pozícií je Podmienkou! Ústna aj písomná forma na úrovni B2
- MS Office
Poprosíme zasielať životopis v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Automobilový priemysel / Konštruktér
Dátum zverejnenia: 28.09.2023

Iné možnosti práce