custom-banner

Shift leader/ Vedúci zmeny

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Kostolné Kračany
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1500 EUR
    od 1500,- EUR (výsledná výška mzdy bude závisieť od individuálnych skúseností a schopností kandidáta)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

• Manažment a zodpovednosť za pridelenú zmenu v sklade, kontrola a dohľad nad dodržiavaním
správnosti jednotlivých činností na pridelenom úseku, stanovenie denných cieľov a kontrola ich
plnenia
• Monitorovanie a vyhodnocovanie výkonnosti tímu a zabezpečenie dosahovania požadovaných
KPI a ich neustála optimalizácia. Denný, týždenný a mesačný reporting výsledkov pridelenej
zmeny.
• Poskytovanie informácií, spätnú väzbu a stanovisko k hodnoteniu podriadených zamestnancov.
• Plánovanie dovoleniek, sledovanie dochádzky podriadenych
• Zaškolenie a podpora pri onboardingu nových zamestnancov v spolupráci s tréningovým
oddelením.
• Spolupráca pri plánovaní zmien a počtu pracovníkov.
• Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP a všetkých interných pravidiel zamestnancami zmeny.
Kontrola dodržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.
• Spoluvytváranie pracovných postupov a ich optimalizácia. Monitorovanie súladu noriem a
štandardov v procesoch.
• Aktívna účasť na prebiehajúcich projektoch a ich implementácia v praxi.

Benefity a ďalšie výhody:

Výkonostný bonus až do výšky 150 EUR
Zabezpečená bezplatnná autobusová doprava v okruhu cca 100 obcí
Výhodné možnosti stravovania
+10EUR kredit na karte do stravovacích  automatov

Všeobecne požadované znalosti:

• Ukončené stredoškolské vzdelanie
• Minimálne 4 roky praxe na podobnej pracovnej
pozícii – predošlá skúsenosť s riadením ľudí
• Znalosť logistických procesov výhodou
• Komunikačná úroveň anglického jazyka podmienka,
znalosť maďarského jazyka výhoda
• Riadiace, komunikačné a organizačné schopnosti
• Schopnosť zdieĺať informácie, orientácia na
výsledok
• Analytické myslenie, samostatnosť, flexibilita a
schopnosť pohotovo reagovať na vzniknuté situácie
• Počítačové zručnosti na pokročilej úrovni

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
    Maďarský jazyk (mierne pokročilý - B1)
    Slovenský jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vodičský preukaz:
    B