custom-banner

Team Leader/ Vedúci skupiny

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Kostolné Kračany
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1400 EUR
    od 1400 EUR brutto - výsledná výška mzdy bude závisieť od individuálnych skúseností a schopností kandidáta
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

• Orientácia na dosiahnutie denných cieľov.
• Kontrola dochádzky a zaradenia tímu podľa požiadaviek vedúceho zmeny.
• Znalosť, dodržiavanie, kontrola kľúčových indikátorov výkonnosti.
• Navrhovanie optimalizácie pracovných procesov a úloh.
• Udržiavanie dobrých vzťahov, zabezpečenie dodržiavania hodnôt spoločnosti.
• Prijímanie a školenie nových členov tímu.
• Monitorovanie dodržiavania noriem v procesoch.
• Zavádzanie dobrej pracovnej kultúry a budovanie tímu.
• Zodpovednosť za dodržiavanie zdravotných a bezpečnostných pokynov.
• Zodpovednosť za hodnotenie podriadených zamestnancov.
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami.
• Kontrola čistoty a poriadku na pracovisku.

Benefity a ďalšie výhody:

Firemné benefity:

Výkonostný bonus až do výšky 150 EUR
Zabezpečená bezplatnná autobusová doprava v okruhu cca 100 obcí
Výhodné možnosti stravovania
+10EUR kredit na karte do stravovacích  automatov

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

• Ukončené stredoškolské vzdelanie
• Minimálne 4 roky praxe na podobnej pracovnej
pozícii – predošlá skúsenosť s vedením ľudí
• Riadiace, komunikačné a organizačné schopnosti
• Schopnosť zdieĺať informácie, orientácia na
výsledok
• Analytické myslenie, samostatnosť, flexibilita a
schopnosť pohotovo reagovať na vzniknuté situácie
• Počítačové zručnosti na pokročilej úrovni /MS Excel, Word, Power Point/

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Maďarský jazyk (mierne pokročilý - B1)
    Slovenský jazyk (stredne pokročilý - B2)