Akvizítor / Account Manager pre e-mobilitu: sever Slovenska (m/ž)

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Žilinský kraj; Okres Trenčín
Sever Slovenska: región Martin, Liptovský Mikuláš

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie potencionálnych B2B zákazníkov (priamy predaj komplexných riešení nabíjacej infraštruktúry pre elektromobily)
• Aktívna akvizícia (cold calling, cold emailing) a identifikovanie obchodných príležitostí
• Vytváranie stratégie predaja v pridelenom regióne a segmentoch
• Spracovávanie pridelených inbound dopytov
• Analyzovanie potrieb zákazníkov a vytváranie individuálnych riešení, vypracovávanie cenových ponúk, vyjednávanie zmluvných podmienok
• Riadene a dohlaď nad celým obchodným prípadom od akvizície, cenovej ponuky až po realizáciu, v súčinnosti s ostatnými oddeleniami spoločností
• Podpora prípravy podkladov pre zákaznícke tendre
• Zodpovednosť za splnenie stanovených obchodných cieľov a finančných výsledkov
• Monitorovanie konkurenčných aktivít a trhu, zúčastňovanie sa na obchodných akciách spoločnosti (eventy, konferencie)
• Aktívna práca s CRM, reporting

Ponúkaný plat

2000 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 2000 EUR brutto v závislosti od skúsenosti uchádzača + 40% variabilná zložka

Benefity a ďalšie výhody

• Služobné auto (elektromobil) aj na súkromné účely
• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Hybridný spôsob práce (pracovisko - homeoffice)
• Príspevok na stravu v hodnote 5,10 EUR bez doplatku zamestnanca
• Silný sociálny program
• Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu
regeneráciu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Široká škála interných a externých školení
• Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport
karta) a kultúry
• Športové kluby a podujatia pre Vás aj Vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

21.4.2023

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 2000,- EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku
a bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.
K základnej mzde prináleží aj 40 % ročná výkonnostná odmena pri 100 % plnení ukazovateľov.

Žiadosti zasielajte do: 21.04.2023

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Ďalšie požiadavky:
*Viacročné skúsenosti v oblasti akvizície B2B zákazníkov podmienkou
*Skúsenosti s nasledovnými segmentami veľkou výhodou: developery, mestá, obce
*Preukázateľné dlhodobé presahovanie plnenia obchodných cieľov
*Preukázateľne vybudovaný network B2B klientov
*Schopnosť nadväzovať nové vzťahy so zákazníkmi a tvoriť si vlastný network
*Výborné komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti
*Orientácia na výsledky, schopnosť rýchlo identifikovať obchodné príležitosti
*Ochota často cestovať
*Skúsenosti s aktívnym využívaním CRM (MS Dynamics, Salesforce, iné)
*Proaktívne správanie
*Time management
*Afinita k elektromobilite

Počet rokov praxe: 0

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B