Lekár bez špecializácie - Chirurgia - Nemocnica Košice

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košice
Košice

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

◦ pod dohľadom kvalifikovaného lekára, primára oddelenia poskytuje a zabezpečuje komplexnú odbornú zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou daného odboru, v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom a s ohľadom na práva pacienta ◦ vykonáva preventívnu, diagnostickú a liečebnú činnosť v príslušnom odbore a poskytuje konziliárnu zdravotnú starostlivosť

Ponúkaný plat

1816 EUR

Benefity a ďalšie výhody

◦ plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám ◦ príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra nemocnice ◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia ◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania ◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti (Multisport karta, zľavová karta Dr. Max...) ◦ odmeny pri životných jubileách a odchode do starobného dôchodku ◦ teambuildingové aktivity pre zamestnancov

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno