Sestra - Ambulantná sestra VAS- Poliklinika ProCare Vlčie Hrdlo

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov * vedenie ošetrovateľskej dokumentácie o pacientovi * realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

Ponúkaný plat

994 EUR

Benefity a ďalšie výhody

◦ plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám ◦ príjemný profesionálny kolektív a rodinnú atmosféru PLK ◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia ◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania ◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti ◦ stravné nad rámec zákona

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie