Rozširujeme tím odborných konzultantov v regióne Východ

Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., Regionálna pobočka Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ponúkame pracovné miesta v Prešove, Starej Ľubovni, Vranove, Snine a v Rožňave.

Sme úspešná firma, plná úspešných ľudí!

Chcete zažiť úspech? Ste tu správne!
Sme PSS, Prvá stavebná sporiteľňa, s najvyšším podielom na trhu a zaradili sme sa do rebríčka TOP 3 finančných inštitúcií poskytujúcich produkty na financovanie bývania.

Pridajte sa k nám a my Vás naučíme, ako sa stať expertom na financovanie bývania.

Čo bude Vaša úloha v tíme na pozícii odborný konzultant:

- spravovať klientske portfólio PSS
- samostatne viesť obchodné rokovania
- vyhľadávať nových klientov
- aktívne hľadať a ponúkať klientom riešenia v oblasti financovania bývania
- realizovať obchodné ciele v oblasti sprostredkovania predaja produktov PSS
- budovať tímovú spoluprácu

Ponúkaný plat

1200 EUR

Upresnenie platových podmienok

v priemere + aktraktívny provízny systém

Benefity a ďalšie výhody

Čo ponúkame:

- komplexné portfólio produktov
- stabilné pracovné miesto – kancelária, notebook, databáza klientov
- administratívnu a právnu podporu
- bezplatnú certifikáciu v NBS
- odborné vzdelávanie a školenia na rozvoj obchodného potenciálu
- atraktívnu províznu schému, motivačné súťaže, TOP kluby
- teambuildingy
- podporu pre začínajúcich obchodných zástupcov – finančná podpora, mentor
- videoporadenstvo – online komunikácia s klientom
- bezplatnú marketingovú podporu
- flexibilný pracovný čas
- prácu na živnosť alebo ako právnická osoba

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

živnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Čím nás oslovíte:

- ste ľudský, empatický, sebavedomý, svedomitý
- máte príjemné vystupovanie
- máte v sebe obchodného ducha
- chcete na sebe neustále pracovať a rozvíjať sa
- viete pracovať samostatne, ale rozumiete dôležitosti tímovej spolupráce
- už teraz sa tešíte na stretnutia s klientom
- máte minimálne SŠ vzdelanie s maturitou

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno