Pridaj sa k stabilnému
zamestnávateľovi

Manažér predajne (m/ž), Piešťany

LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na predajniach

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Piešťany

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Jedna z našich predajní sa ocitne v tvojich rukách.
• Budeš viesť tím s približne 30 zamestnancami – organizovať ich prácu, úlohy a pracovné zmeny či starať sa o ich rast a naberať nových zamestnancov.
• Nebojíš sa zodpovednosti? Tu ju budeš niesť aj za optimalizáciu procesov, analýzu či plánovanie ukazovateľov, ako aj za vývoj obratu.
• Pod palcom budeš mať aj objednávanie tovaru.
• Budeš pomáhať svojmu tímu všade, kde ťa budú potrebovať – v predajni aj v sklade danej predajne.
• Budeš hlava predajne, ktorá presadzuje novinky a opatrenia v tíme.

Ponúkaný plat

2100 EUR

Upresnenie platových podmienok

Nástupná mesačná mzda pri úväzku 38,75 hod./týž. : 2.100 €
Samozrejmosťou ku mzde sú všetky zákonné príplatky.

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca, v ktorej hneď dostaneš pracovný pomer na dobu neurčitú,
• zaujímavá mzda, pri ktorej medzi mužmi a ženami nerobíme rozdiely,
• garancia, že prvé tri roky ťa čaká zvyšovanie platu,
• flexibilita po dohode s tvojím nadriadeným, aby sa práca čo najviac prispôsobila tvojmu životu,
• zaškolenie krok po kroku, čím sa však tvoje vzdelávanie nekončí – rozvoju a kariérnemu rastu zdar,
• u nás získaš benefity v hodnote až 370 eur ročne. Je na tebe, či sa rozhodneš podporiť svoje zdravie napr. formou Multisport karty, dostaneš balíček pre deti, získaš lístky do kina alebo poukážky na výhodný nákup do kníhkupectva či lekárne,
• poskytneme ti penzijné pripoistenie po 1 odpracovanom roku vo výške 200€/rok,
• pri pracovnom výročí sa môžeš tešiť na finančný príspevok ako odmenu za dlhoročnú prácu,
• máš vo svojom okolí niekoho, komu by si prácu v Lidli odporučil? Výborne, čaká ťa za to odmena až do výšky 600€,
• nevieš si rady pri psychologických, právnych či finančných problémoch? Využiť môžeš bezplatný asistenčný portál.

V prípade otázok zavolaj na našu kandidátsku linku 02/58279505, ktorá je pre teba k dispozícii od pondelka do piatka v čase od 8:00 – 17:00.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

2.1.2023

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

• Máš ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie.
• Získal/a si aspoň dvojročné skúsenosti s vedením ľudí a máš pozitívny prístup k obchodu.
• Budeš pracovať s ľuďmi a pre ľudí. Nemal by ti preto chýbať tímový duch, priateľskosť, spoľahlivosť a príjemné vystupovanie.
• Vieš prevziať na seba zodpovednosť a si odolný/á voči stresu.
• Analytické myslenie a komunikačné schopnosti máš na vysokej úrovni.
• Nebojíš sa práce cez víkendy či fyzickej práce.
• Máš vodičský preukaz skupiny B.

Vhodné pre absolventov

Áno

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B

Viac o kariérnych možnostiach v našej spoločnosti nájdeš na

kariera.lidl.sk