Zdravotnícky laborant - Nemocnica Rožňava

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Rožňava
Rožňava

Pozícia / odvetvie

Laborant

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Samostatne vykonáva odborné pracovné činnosti v laboratórnych vyšetrovacích metódach, ktoré zodpovedajú obsahu a rozsahu získaného vzdelania.

Ponúkaný plat

1102 - 1344 EUR

Benefity a ďalšie výhody

◦ plný úväzok ◦ príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra ◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia ◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania ◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

od 1.1.2023

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pozícia zaujala, zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Stredoškolské vzdelanie s maturitou v odbore - zdravotnícky laborant.

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno